Vítejte na stránkách oddílu běhu na lyžích TJ Baník Osek

Trenéři: Jan Žaloudek, Zdeněk a Libuše Vitoušovi, Pavla Kusá, Martin Dlouhý, Luboš Čapek, Šárka Tejčková, Monika Pernerová,
             Petr Fuchs, Vítek Florián.
Tréninky: pondělky od 16 hodin v tělocvičně ZŠ Hrdlovská; středy, pátky nebo víkendy dle domluvy venku
Členské příspěvky: benjamínci (roč. 2018 a ml.) - 400,-Kč; minižactvo (roč. 2016-2017) - 600,-Kč;
                                    nejmladší  a mladší žactvo (roč. 2012 - 2015) - 1000,-Kč; st. žactvo a dorost 
                                   - (roč. 2006 - 2011) - 1200,-Kč; dospělí - 400,-Kč (platí si startovné)
Číslo účtu: 270829468/0300
PŘIHLÁŠKA ČLENA

Aktuality

Přestože při pohledu z okna to tak nevypadá, závodní sezona vrcholí.

Minulý týden v sobotu naši závodníci zavítali na Pražský pohár a Tygří skiatlon do Jablonce nad Nisou 13.2.2016

V nejmladší kategorii vyhrála E. Fuchsová a na 3. místě byla M. Fuchsová. V nejmladších žácích  obsadil  M. Švácha 2. místo a M. Patera byl 3. V   mladších žácích dosáhl na stupně vítězů  P. Švácha (3. místo), výborně zabodovala děvčata - v nejlmadších na 2. místě A. Sirotková, v mladších pak vyhrála L. Bláhová, na druhém místě E. Sirotková a třetí K. Nohejlová. Také starší děvčata ovládla stupně vítězů v pořadí K. Dvořáková, A. Nohejlová  a T. Matúšová. Mladší dorost se v silné konkurenci neprosadil, nicméně zajel kvalitní závod.

Do druhého dne nastoupila mladší děvčata (A. a E.Sirotkovi, L.Blahová, E.Fuksová ) a uhájila posty ze soboty. 

Tento víkend 18. - 21. 2. 2016 se starší žákyně K. Dvořáková a A. Nohejlová zúčastnily Mistrovství ČR staršího žactva - jejich nejdůležitějšího závodu sezóny, který se konal v Novém Městě na Moravě, za účasti nejlepších žáků republiky.

Prvním závodem byl sprint volně, kde A. Nohejlová skončila 32. a K. Dvořáková po postupu do čtvrtfinále na 24. místě. Druhý den se jela klasika na 3km- tady si děvčata polepšila a A. Nohejlová skočila 30., K.Dvořáková  podala výborný výkon a celkově skončila na 15. místě. Současně se jí podařilo vyjet si 2. výkonnostní třídu na mistrovském závodu - výborně !!! Celkově se závodu zúčastnilo 38 závodnic.

V neděli ve štafetě podala velmi pěkný výkon A. Nohejlová, když udržela na druhém úseku štafetu na 21. místě z 29 štafet. Nakonec se to nepodařilo ustát a celkově skončili 24.

Současně tamtéž proběhl závod Open cupu, jehož se účastnil L. Patera. Při menším počtu účastníků skončil v sobotu na 11. a v neděli na 8. místě. Určitě dobrý trénink. 

Aby toho nebylo málo, naši nejmladší  závodníci si tuto sobotu zajeli na Novém Městě pořádný měřený trénink. Jen škoda, že počasí se v neděli pohoršilo.

Podrobné výsledky v archivu.